Telefon og mail adr.

6Medlemsliste Tee.Off. 2018       

 

 

 

 

 

 A række

 Email Adr.

 Telefon 

 Medl.nr

 Hcp

 

 

 

 

 

 Henning Bladt

 hebladt@hotmail.com

 29 43 72 93

 51-12070

 15,8

 Mogens Kamstrup

 hm.kamstrup@stofanet.dk

 29 88 48 57

 51-21026 

 19,6

 Bjarne Holm

 holm2312@gmail.com

 29 44 34 98

 51-10384

 19,3

 Aksel Matthiesen

 agge@outlook.dk

 29 44 78 79

 51-23035

 19,6

 Bjarne Thomsen

 bjarneognete@hotmail.com

 30 59 37 03

 51-50345

 17,6

 Erhardt Johannsen

 eij@stofanet.dk

 26 66 70 71

 51-20053

 19,8

 Knud Erik Madsen

 Knudmadsen48@gmail.com

 40 45 92 21

 51-23014

 25,8

 Jens Kirkegaard

 jens-kirk@stofanet.dk

 29 73 45 94

 51-21018

 23,1

 Peter Dall

  peter-aase@hotmail.com

 27 43 64 97

 51-14004

 24,9

 Uwe Bartram

 uwebartram2018@gmail.com

 20 99 12 37

 51-10370

 21,9

 Per Kirkegaard

 kirkegaardper@gmail.com

 40 17 80 50

 51-13012

 23,7

Hans Erik Hansen

 lyt@post5.tele.dk

 40 89 37 30

 51-18051

 24,6

Bjarne Christensen

 mb-holding@post.tele.dk

 20 25 66 63

 51-13001

 25,1

Hans Jochimsen

 sonja.mj@privat.dk

 24 27 45 89

 51-20052

 24,0

 

 

 

 

 

B række   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Frands Voss

 fvoss@fvoss.dk

 60 11 11 90

 51-12363

 34,0

 Per Thomsen

 pert@bbsyd.dk

 40 31 08 15

 51-29013

 29,1

 Oskar Tygesen

 hotygesen@gmail.com

 40 30 15 11

 51-29005

 26,5

Henrik Schaumburg

 HenrikSchaumburg06@gmail.com

51 36 36 26

 51-28078

 28,0

 Finn Hansen

 fika@stofanet.dk

 20 60 69 23

 51-18003

 28,7

 Henning Horstmann

 horstman@stofanet.dk

 23 20 16 53

 51-18065

 28,0

 Palle Kruse

 palle.kruse@hotmail.com

 40 36 03 31

 51-32206

 26,9

 Jakob Haunstrup

 haunstrup@outlook.dk

 21 41 21 91

 51-50347

 28,4

 Svend Perregaard

 hanper@stofanet.dk

 40 27 90 00

 51-26049

 30,9

 Uffe Andersen

 uffesander@gmail.com

 40 40 43 38

 51-11024

 29,8

 Peter Andresen

 peter.andresen@mail.dk

 20 12 08 42 

 51-11030

 32,2

 Leif Maibom

 maibom@sommerrevy.dk

 20 25 53 30

 51-10163

 33,5

 Jørgen Stentoft

 stentoft4@hotmail.com

 20 11 58 24

 51-10320

 29,9

 Ole Lyhne

 ole.lyhne@privat.dk

 40 31 09 26

 51-22053

 30,7

 

 
What do you want to do ?
New mail
Hej!
Prøv at lave din egen hjemmeside ligesom mig! Det er nemt, og du kan prøve det gratis
ANNONCE